Over ons deel 3

Medewerkers

Jessica  Blom
Jessica Blom

Eigenaresse, Register Makelaar & Meester Taxateur, Lid algemeen bestuur branchevereniging VBO
06-42152955
Jessica@yessrealestate.nl


Maichel  Collens
Maichel Collens

Eigenaar, Vastgoed Adviseur, Makelaar
06-15331192
Maichel@yessrealestate.nl


Montana De Roode
Montana De Roode

Register Makelaar & Taxateur
06-21342431
Montana@yessrealestate.nl


Laura  Berrevoets
Laura Berrevoets

Register Makelaar & Taxateur
06-11268365
Laura@yessrealestate.nl


Willeke De Bruijn
Willeke De Bruijn

Assistent Taxateur
085-3033413
Willeke@yessrealestate.nl


Bas  Tönder
Bas Tönder

Bouwkundig Inspecteur & Energie Adviseur
06-21867212
Bas@yessrealestate.nl


Sitara van der Griend
Sitara van der Griend

Secretaresse
085-3033413
Info@yessrealestate.nl


Dylan  Kostense
Dylan Kostense

Commercieel Medewerker Binnendienst
06-29377471
Dylan@yessrealestate.nl


x YESS levert nu ook Energielabels! Lees meer